Referencje

Fundacja Instrytut Innowacji w Warszawie

Współpraca z firmą Coachingowe Centrum Rozwoju (…) przebiegała bardzo spójnie, w zakresie realizacji. Zaproponowana forma coachingu była inspirująca w długookresowym planowaniu dla Liderów jak i dla Kobiet w branży IT.Stała się dodatkową motywacją do pogłębiania wiedzy w obrębie prowadzenia organizacji pozarządowych jak i budowaniu własnych planów zawodowych.

16

 

 

 

 

Zobacz w pełnym rozmiarze

 

 

 

 

Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Warszawie

Z informacji zwrotnych przekazanych przez uczestników treningu indywidualnego wynika, że sposób prowadzenia treningu był oceniany jako bardzo profecjonalny, motywujący uczestników do zaangażowania w trening i zachęcający do ciągłego rozwoju osobistego.

17

 

 

 

 

Zobacz w pełnym rozmiarze

 

 

 

 

Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie

Szkolenie zostało zrealizowane na potrzeby projektu „Doradca zawodowy i pośrednik pracy w standardach unijnych”, finansowanego w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i Budżetu Państwa…

18

 

 

 

 

Zobacz w pełnym rozmiarze

 

 

 

 

Referencje firmy Grayling Poland Sp. z o.o

Firma zaprezentowała wysoki poziom merytoryczny, a prowadząca wykazała ogromne zaangażowanie. Potrafiła stworzyć przyjazną atmosferę otwartości i zaufania, która pozwoliła na komfortowe uczestnictwo każdego z uczestników. Również warto zaznaczyć, że szkolenie zostało bardzo wysoko ocenione przez same uczestniczki szkolenia.

Kamila Derkowska
Account Executive
Grayling Poland

Polskie Towarzystwo Mukowiscydozy

Szkolenie było bardzo dobrze zorganizowane zarówno od strony logistycznej jak i merytorycznej. Wiedza, fachowość i komunikatywność dominowały w czasie szkolenia. Dzięki tym cechom…

19

 

 

 

 

Zobacz w pełnym rozmiarze

 

 

 

 

RWE POLSKA

Pani Beata dała się poznać jako zaangażowany pracownik. Swoje obowiązki wypełniła szybko, terminowo i z najwyższą jakością. Starała się…

20

 

 

 

 

Zobacz w pełnym rozmiarze

 

 

 

 

Referencje firmy XL Energy Drink

Dzięki Panie Beacie Kalinowskiej zmieniło się moje podejście do siebie a przez to również do innych. Poprzez trening z sama sobą oraz przemyślenia, na które nakierowała mnie Beata stałam się lepszą osobą a przez to lepszym menadżerem. Widzą to również osoby z którymi współpracuje. Zaczęłam dostrzegać sznase w życiu codziennym – zarówno zawodowym jak i prywatnym – a nie tylko zagrożenia.

Monika Talabska
XL Energy Drink

”Droga do…”

Uczestniczenie w projekcie który był skierowany w celu aktywizacji osób bezrobotnych. Coachingowe Centrum Rozwoju miało swój wkład poprzez prowadzenie indywidualnych sesji coachinowych.
Oto opinia jednej z uczestniczek tego programu:

21

 

 

 

 

Zobacz w pełnym rozmiarze

 

 

 

 

 Referencje ze szkolenia

Pozdrawiam serdecznie oraz jeszcze raz chcę podziękować za ABSOLUTNIE WYJĄTKOWE W NAJLEPSZYM TEGO SŁOWA ZNACZENIU SZKOLENIE. Wiem, co piszę, bo byłam na wieelluuuuu szkoleniach…..

Beatko, apeluję do Ciebie oraz Asi – NIE ZAPOMINAJCIE O NAS, ZAPROPONUJCIE COŚ JESZCZE SE SWOJEJ OFERTY SZKOLENIOWEJ. Życzę wszystkiego dobrego, sukcesów i… do zobaczenia.

Hanka Szafrańska
Września

Współpraca z firmą Coachingowe Centrum Rozwoju, reprezentowana przez Panią Beatę Kalinowską okazała się niezwykle cena w ramach rozwoju moich menedżerskich kompetencji.Zaproponowana forma coachingy była zarówno inspirująca w długookresowym planowaniu mojego rozwoju zawodowego jak i stała się dodatkową motywacją do pogłębiania wiedzy w obrębie tematyki przewodzenia innym pracownikom. Szczególnie cennym doświadczeniem okazała się praca nad poszerzeniem moich umiejętności w obszarze współpracy z innymi ludźmi, obejmująca studia nad pogłębieniem wnikliwości, znajomości siebie, otwartości na innych i odwagą.Zajęcia poświęcone tej tematyce okazały się bardzo efektywne , pomagające mi w utrzymaniu wiarygodności jako eksperta i menedżera.

Nestle Polska

Beata Kalinowska wsparła mnie jako coach i na przestrzeni 4 miesięcy pomogła mi zdefiniować, doprecyzować oraz osiągnąć szereg celów zarówno osobistych, jak i zawodowych. Beata dała poznać się z jak najlepszej strony jako osoba pełna energii, otwarta i kreatywna. Warte podkreślenia jest zaangażowanie, pełna koncentracja na kliencie oraz wsparcie ze strony coacha, które pozwoliły rozmawiać na tematy ważne i trudne w swobodnej atmosferze.

Rekomenduję pracę z Beata, ponieważ jest coachem niesamowicie wrażliwym i odważnym. Potrafi inspirować i dostrzegać sytuacje lub perspektywy, których nie byłam w stanie dostrzec. Jest zdeterminowana na poszukiwanie prawdy ale robi to z niezwykłą delikatnością i swobodą. Jej radość życia, spontaniczne pomysły i dociekliwość inspirują do zajrzenia w obszary trudne lub nieznane a determinacja w działaniu pomaga zrobić pierwszy krok w kierunku, w którym spoglądałam od jakiegoś czasu. Beatko Dziękuję:)

Katarzyna Pieciul
DBM Polska

Pani Beata jest osobą bardzo ciepłą, otwartą, łatwo nawiązującą kontakt. Stwarza atmosferę szczerości i zaufania, bez poczucia oceniania można jej opowiadać o swoich problemach. Najbardziej podoba mi się jej elastyczność i kreatywność, zawsze znajdzie sposób, aby do konkretnego problemu podejść z innej strony. Wykorzystuje różnego rodzaju pomysły. Z (Panią) Beatą pracuje się chętnie, z poczuciem bezpieczeństwa i zrozumienia.

Klientka Urszula B.

Czym jest coaching dla mnie jako Klienta – Opinie:
Coaching jest dla mnie formą pracy nad sobą. Pomaga dotrzeć do własnych wartości, motywów, dostrzec co pomaga w życiu a co przeszkadza. Wymaga ode mnie głębszego zastanowienia się, podejmowania decyzji i działania. Wszystko to sprawia, że życie nabiera tempa. Wszystkie sprawy, które kiedyś były odkładane (bo coś co sprawia trudność łatwiej od siebie odsunąć) teraz po woli zaczynam rozważać, rozwiązywać. Podczas coachingu nie czuję się osądzana, oceniana. Nikt mi nie mówi jakie postępowanie jest słuszne i właściwe. Przez to mam szansę na samodzielne znalezienie własnej drogi. Czuję, że coach podąża za mną, towarzyszy, wspiera, dopytuje, ale potrafi także zadać pytanie, które zmusza do głębszego „zajrzenia w siebie”. Pomaga uporządkować poplątane myśli, a często wybrać te właściwą.

Klientka Urszula B.

Współpraca z firmą Coachingowe Centrum Rozwoju, reprezentowana przez Panią Beatę Kalinowską okazała się niezwykle cenna w ramach rozwoju moich menedżerskich kompetencji. Zaproponowana forma coachingu była zarówno inspirująca w długookresowym planowaniu mojego rozwoju zawodowego jak i stała się dodatkową motywacją do pogłębiania wiedzy w obrębie tematyki przewodzenia innym pracownikom. Szczególnie cennym doświadczeniem okazała się praca nad poszerzeniem moich umiejętności w obszarze współpracy z innymi ludźmi, obejmująca studia nad pogłębieniem wnikliwości, znajomości siebie, otwartości na innych i odwagą.Zajęcia poświęcone tej tematyce okazały się bardzo efektywne , pomagające mi w utrzymaniu wiarygodności jako eksperta i menedżera. Coaching jest nadal niedocenioną przez menedżerów formą rozwoju osobistego, choć ma bezpośredni wpływ na pracę zawodową ich i podległych pracowników.Tym bardziej z przyjemnością polecam Coachingowe Centrum Rozwoju jako wiarygodnego partnera w tej dziedzinie.Jednocześnie pragnę podkreślić, że szczególnie cenię sobie postawę trenerki- Pani Beaty Kalinowskiej, którą darzę dużym zaufaniem.Nasza współpraca zbudowała we mnie przekonanie, że praca zespołowa (z coachem ) wspiera rozwój samodzielnej pracy menedżerskiej.

Izabela Wajnert
Category Marketing Manager
Nestle FoodService Poland

Do Beaty zgłosiłam się w trudnym momencie mojego życia, kiedy spadły na mnie zarówno problemy osobiste jak i zawodowe. Wcześniej próbowałam spotkań z kilkoma terapeutami, ale trwało to krótko i szybko się zniechęcałam. Beata okazała się bardzo otwartą, ciepłą i komunikatywną osobą, a co najważniejsze bardzo kompetentną. W swojej pracy wykorzystuje wiedzę z różnych dziedzin, co mi osobiście bardzo pomaga i pozwala na znalezienie najlepszego dla mnie sposobu na rozwiązywanie problemów i pokonywanie szkodzących mi przekonań. Nasze spotkania pozwalają mi lepiej poznać siebie, uświadomić sobie co jest dla mnie tak naprawdę ważne, pozbyć się poczucia winy, które miałam w stosunku do niektórych bliskich mi osób i pokazują że na relacje można patrzeć z różnych perspektyw oraz zmieniać je tak, aby były one jak najbardziej korzystne dla mnie. Nabrałam więcej pewności siebie, zaakceptowałam siebie i dałam sobie prawo do popełniania błędów. Wielką radością są dla mnie opinie znajomych, którzy mówią, że się zmieniłam i stałam się bardziej otwarta. Uważam, że jakość mojego życia znacznie się zmieniła właśnie dzięki pomocy Beaty.

Agnieszka Z.